Üretim Planlama ve Takip Programı (PROSSES)

ÜRETİM PLANAMA VE TAKİP PROGRAMI İLE;

Tüm üretim süreçlerinizi,

Planlayın.

Kontrol Edin.

İzleyin.

Raporlayın.

Analiz Edin.

Yönetim kademesinden ve sahadan gelen tüm verileri eş zamanlı olarak kayıt altına alın ve izleyin.

ERP programları ile uyumlu olarak veya bağımsız çalışın.

Sürekli iyileştirme yönetiminiz için ihtiyaç duyduğunuz tüm verilere ve analizlere hızlı bir şekilde ulaşın.

Üretim süreçlerinde karşılaşılan tüm olumsuzlukları eş zamanlı olarak ilgili noktalara ulaştırın.

Mobil uygulama ile üretim süreçlerini her yerden izleyin.

ÜRETİM PLANLAMA

Üretim planlarınızı optimize ederek kaynak kullanımınızı maksimize edebilir ve daha kısa, net termin süreleri verebilirsiniz. Üretim Planlama simülasyonu ile en uygun planlamayı hızlı bir şekilde oluşturup uygulayabilirsiniz. Belirlediğiniz kriterlere göre iş emirlerinizi tek tek veya topluca planlayabilirsiniz. Vardiya planınıza uygun olarak üretim planınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız tüm düzenlemeleri eş zamanlı olarak ilgili noktalara iletilebilirsiniz.

SAHA UYGULAMASI

Üretim süreçleri ile ilgili bilgilere sahada eş zamanlı olarak ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu ara yüzü ile sahadan tüm verileri anlık olarak sisteme kaydedebilirsiniz. Makinelerden verilerinizi online veya manuel olarak sisteme kaydedebilirsiniz. Sahada tutulan tüm evrakları ortadan kaldırabilirsiniz.
RAPORLAR

Sahada bulunan tüm makinelerin durumunu eş zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Üretim süreçlerinde oluşan tüm verileri eş zamanlı olarak izleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Kullanıcı bazlı rapor dizaynları oluşturabilirsiniz. Personel performans raporlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. OEE Raporlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.